Formigine Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Shikim i Shpejtë
USD 129.43

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Kotësi
USD 100.67

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Puthje
USD 100.67

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 71.91

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Misterioze
USD 93.48

Misterioze

12 Trëndafila

Vdes për ty
USD 129.43

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 107.86

Krenare

12 Trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 93.48

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Kthjelltësi
USD 71.91

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.67

Urime

Trëndafila dhe orkide

Kapem Pas Teje
USD 71.91

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Qejf
USD 129.43

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO