Gallarate Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 129.17

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Vdes për ty
USD 129.17

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 100.47

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.47

Urime

Trëndafila dhe orkide

Përkryerje
USD 100.47

Përkryerje

24 Trëndafila

Lavdi
USD 71.76

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.29

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 107.65

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 100.47

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 129.17

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Rehati
USD 129.17

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Fillimi i Miqësisë
USD 100.47

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO