Giulianova Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Lidhjet e Dhembshurisë
USD 72.88

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Ngasje
USD 131.18

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E paharrueshme
USD 72.88

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.18

Vdes për ty

Trëndafila

Rrezikojmë
USD 72.88

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Festim
USD 131.18

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 131.18

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Urime
USD 102.03

Urime

Trëndafila dhe orkide

Flirtim
USD 72.88

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.88

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.74

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 131.18

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO