Grottaglie Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 72.15

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Hare e ardhshme
USD 72.15

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Pajtim
USD 129.86

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 72.15

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 129.86

Vdes për ty

Trëndafila

Lavdi
USD 72.15

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.00

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.15

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.79

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 101.00

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.22

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Elegante
USD 108.22

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO