Guidonia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 72.34

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Vdes për ty
USD 130.21

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 130.21

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.28

Urime

Trëndafila dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 130.21

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Karakter
USD 130.21

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 94.04

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.34

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.04

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 72.34

E hirshme

Karafila , trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.51

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Fyerje
USD 130.21

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO