Guidonia Montecelio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Zonjë Zemërbardhë
USD 73.65

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 132.57

Vdes për ty

Trëndafila

Shije e Mirë
USD 132.57

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 73.65

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 103.11

Urime

Trëndafila dhe orkide

Elegancë
USD 73.65

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.65

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 132.57

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Kotësi
USD 103.11

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 95.75

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Besnike
USD 103.11

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.48

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO