Ivrea Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mbrojtje
USD 92.98

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Vdes për ty
USD 128.74

Vdes për ty

Trëndafila

Karakter
USD 128.74

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.13

Urime

Trëndafila dhe orkide

Rrezikojmë
USD 71.52

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Qejf
USD 128.74

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 71.52

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 71.52

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 92.98

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Unitet
USD 92.98

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 107.28

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 128.74

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO