Jesi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri madhështore
USD 72.94

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Joshje
USD 94.83

Joshje

12 Trëndafila

Vdes për ty
USD 131.30

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.12

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 72.94

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

E butë
USD 102.12

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.94

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.83

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.42

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 72.94

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 109.42

Krenare

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 131.30

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO