Ladispoli Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ashpërsi
USD 71.42

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Kthjelltësi
USD 71.42

Kthjelltësi

8 trëndafila

Mbrojtje
USD 92.85

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 128.56

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Vdes për ty
USD 128.56

Vdes për ty

Trëndafila

Qejf
USD 128.56

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 71.42

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Urime
USD 99.99

Urime

Trëndafila dhe orkide

Përqafime
USD 92.85

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 71.42

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 92.85

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 107.14

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO