Lentini Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje Sekrete
USD 94.61

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Shpresë
USD 72.78

Shpresë

Gerbera

Më Duaj Më Tepër
USD 72.78

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.00

Vdes për ty

Trëndafila

Frymëzim
USD 131.00

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 101.89

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 72.78

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Lavdi
USD 72.78

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 94.61

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.61

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.17

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Delikate
USD 72.78

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO