Licata Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Flirtim
USD 72.09

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Ashpërsi
USD 72.09

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Vdes për ty
USD 129.76

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 100.93

Bashkim

24 trëndafila

Të Dua Ende
USD 72.09

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Mbrojtje
USD 93.72

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.93

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.09

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Qejf
USD 129.76

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 129.76

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 93.72

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.14

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO