Lido di Roma Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mirënjohje
USD 72.44

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 72.44

Entuziaste

Trëndafila

Luks
USD 72.44

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 94.18

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Përulësi
USD 72.44

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 130.40

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 72.44

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Admirim i Fshehtë
USD 130.40

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

E butë
USD 101.42

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Pafajësi
USD 130.40

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Qëndrueshmëri
USD 94.18

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Urime
USD 101.42

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO