Lissone Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Martesë e Lumtur
USD 131.06

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Pranim
USD 72.81

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Joshëse
USD 72.81

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.06

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 101.93

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.81

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 131.06

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 94.65

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 101.93

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Unitet
USD 94.65

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Fisnikëri
USD 94.65

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO