Lucca Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Shpirtmirësi e Përkryer
USD 72.78

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 94.61

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Vdes për ty
USD 131.00

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 94.61

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Besnike
USD 101.89

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Urime
USD 101.89

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.78

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.61

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.17

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 131.00

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Mashtrim
USD 72.78

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 131.00

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO