Marigliano Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuria e përgjegjshme
USD 72.47

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Dashuri ngurruese
USD 108.71

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Magjepsëse
USD 130.45

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.45

Vdes për ty

Trëndafila

Virtyt
USD 72.47

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Nënshtrim
USD 130.45

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 130.45

Mahnitëse

Trëndafila

Luks
USD 72.47

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Jetë e Lumtur
USD 94.21

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.46

Urime

Trëndafila dhe orkide

Guximtare
USD 130.45

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Lavdi
USD 72.47

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO