Marina di Carrara Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Elegante
USD 108.05

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 129.66

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Vdes për ty
USD 129.66

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 72.03

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 129.66

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Urime
USD 100.85

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.03

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.64

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.05

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 72.03

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Mirënjohje
USD 72.03

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Buzëqeshëse
USD 72.03

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO