Marino Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Besnikëri
USD 101.78

Besnikëri

24 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 130.86

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Vdes për ty
USD 130.86

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 72.70

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Të Dua Ende
USD 72.70

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 94.51

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.78

Urime

Trëndafila dhe orkide

Përqafime
USD 94.51

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.70

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.05

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.51

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.05

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO