Mazara del Vallo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hijeshi e Pjekur
USD 72.76

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 101.86

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Festim
USD 130.96

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.96

Vdes për ty

Trëndafila

Gazmore
USD 72.76

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Pajtim
USD 130.96

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 130.96

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Fillimi i Miqësisë
USD 101.86

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Urime
USD 101.86

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 72.76

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 72.76

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Fisnikëri
USD 94.59

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO