Milano Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Milano konsiderohet si qyteti i modës dhe dizajnit. Kjo dashuri për të bukurën shtrihet edhe në kopshtet me lule të qytetit. Trëndafilat e kuq dhe lulekuqet e bardha janë një mix mahnitës. Këto lule janë edhe simboli kombëtarë i këtij shteti. Margaritarët e pikturuar poashtu janë një pamje e zakonshme. Gerberat portokalli janë poashtu popullorë dhe shpesh dhurohen si buqeta.
E këndshme
USD 96.86

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Falënderim
USD 124.54

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 89.95

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Rehati
USD 124.54

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Kujdesi Amënor
USD 96.86

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 69.19

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 124.54

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Krenare
USD 103.78

Krenare

12 Trëndafila

Frymëzim
USD 124.54

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Durim
USD 69.19

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Qëndrueshmëri
USD 89.95

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Përkryerje
USD 96.86

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 69.19

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e Gruas
USD 69.19

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 69.19

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Ego
USD 69.19

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Durim
USD 69.19

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 69.19

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Milano. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Milano kohët e fundit : -