Modica Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Pranim
USD 71.85

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 100.59

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Paqe
USD 71.85

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 129.33

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 129.33

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

E përjetshme
USD 71.85

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Hutim
USD 129.33

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Urime
USD 100.59

Urime

Trëndafila dhe orkide

Ngasje
USD 129.33

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 107.78

Paç Fat

12 Trëndafila

Lavdi
USD 71.85

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Përjetësi
USD 100.59

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO