Modugno Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuri e Pastër
USD 131.94

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Vdes për ty
USD 131.94

Vdes për ty

Trëndafila

Fisnikëri
USD 95.29

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.62

Urime

Trëndafila dhe orkide

Melodioze
USD 102.62

Melodioze

24 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 131.94

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 73.30

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Lavdi
USD 73.30

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.29

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.95

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 131.94

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 73.30

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO