Monopoli Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje e Gjatë
USD 101.28

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Vdes për ty
USD 130.22

Vdes për ty

Trëndafila

Moderne
USD 72.34

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 72.34

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Urime
USD 101.28

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.34

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 130.22

Thashethemëse

72 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.05

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.52

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 72.34

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

E re
USD 72.34

E re

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 130.22

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO