Montebelluna Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përsosmëri
USD 71.13

Përsosmëri

6 Trëndafila

Pritshmëri
USD 71.13

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 99.58

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 92.47

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 128.03

Vdes për ty

Trëndafila

Mbrojtje
USD 92.47

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 128.03

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Përkryerje
USD 99.58

Përkryerje

24 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 128.03

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 99.58

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dashuri e mrekullueshme
USD 71.13

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

E dhimbsur
USD 71.13

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO