Montecchio Maggiore Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Thashethemëse
USD 132.05

Thashethemëse

72 Trëndafila

Hutim
USD 132.05

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Vdes për ty
USD 132.05

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 73.36

E hirshme

Karafila , trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 132.05

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Urime
USD 102.71

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 102.71

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 73.36

Entuziaste

Trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 73.36

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.36

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.37

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.04

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO