Monza Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hijeshi e Pjekur
USD 72.62

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Vdes për ty
USD 130.72

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 72.62

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 72.62

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 101.67

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Urime
USD 101.67

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Durim
USD 72.62

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Lavdi
USD 72.62

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.41

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 130.72

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.93

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Luks
USD 72.62

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO