Oristano Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 73.48

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E shijshme
USD 102.87

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Rehati
USD 132.27

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 132.27

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Joshje
USD 95.53

Joshje

12 Trëndafila

Vdes për ty
USD 132.27

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 73.48

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Magjepsëse
USD 132.27

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 102.87

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.87

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 73.48

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.53

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO