Pachino Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Falënderim
USD 131.54

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Bukuri Tekanjoze
USD 73.08

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e mrekullueshme
USD 73.08

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.54

Vdes për ty

Trëndafila

Qejf
USD 131.54

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Krenare
USD 109.62

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 131.54

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Urime
USD 102.31

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 73.08

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 73.08

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Mbyllje Hesapi
USD 95.00

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.62

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO