Palermo Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Palermo është një qytet i bukur bregdetar me një klimë të ngrohtë e cila është ideale për rritjen e një numri të madh lulesh. Trëndafilat e kuq dhe lulekuqet e bardha mund të gjenden pothuajse në çdo kopësht. Trëndafilat hibrid dhe ata të çajit poashtu janë popullore, së bashku me gerberat dhe karanfilat. Kulpërat në ngjyrë rozë dhe të kuqe mbushin shumë gardhe e mure në qytet. Poashtu mund të shihen edhe gladiola e zambakë teksa rriten në Palermo.

Joshëse
USD 76.16

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Mashtrim
USD 76.16

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 121.13

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 106.62

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 106.62

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 76.16

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 106.62

Urime

Trëndafila dhe orkide

Hijeshi e Pjekur
USD 76.16

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Lavdi
USD 76.16

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 87.04

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Magjepsëse
USD 121.13

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.79

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO