Parabiago Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 72.79

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Moderne
USD 72.79

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Të Dua Ende
USD 72.79

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.02

Vdes për ty

Trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 101.90

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Zonjë Zemërbardhë
USD 72.79

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 131.02

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Urime
USD 101.90

Urime

Trëndafila dhe orkide

Jetë e Lumtur
USD 94.63

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 72.79

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.79

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E mrekullueshme
USD 101.90

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO