Parma Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E butë
USD 101.75

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Madhështore
USD 130.82

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Magjepsje
USD 72.68

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 130.82

Vdes për ty

Trëndafila

E hirshme
USD 72.68

E hirshme

Karafila , trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 130.82

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri e Ndjeshme
USD 72.68

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Jetë e Lumtur
USD 94.48

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Urime
USD 101.75

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Durim
USD 72.68

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Thashethemëse
USD 130.82

Thashethemëse

72 Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 72.68

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO