Peskara Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Vdes për ty
USD 129.74

Vdes për ty

Trëndafila

Misterioze
USD 93.70

Misterioze

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 72.08

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 72.08

Përsosmëri

6 Trëndafila

Urime
USD 100.91

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.08

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 129.74

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Dashuri e Braktisur
USD 129.74

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Mbyllje Hesapi
USD 93.70

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.11

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 72.08

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Ego
USD 72.08

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO