Pioltello Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ego
USD 72.86

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 131.14

Nënshtrim

24 Trëndafila

Luks
USD 72.86

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 131.14

Vdes për ty

Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 94.71

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Fitore
USD 72.86

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 131.14

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Urime
USD 102.00

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.86

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.71

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 94.71

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Dashuri Besuese
USD 131.14

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO