Poggibonsi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mikpritje
USD 101.82

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 130.91

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Vdes për ty
USD 130.91

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 94.54

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Urime
USD 101.82

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.73

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.54

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.09

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 101.82

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 101.82

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 130.91

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Misterioze
USD 94.54

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO