Pomezia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshje Sekrete
USD 92.16

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 127.60

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Vdes për ty
USD 127.60

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 99.25

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 70.89

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Joshëse
USD 70.89

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 99.25

Urime

Trëndafila dhe orkide

Optimizëm
USD 106.33

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Tekanjoze
USD 70.89

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 70.89

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 92.16

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 70.89

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO