Porto Torres Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kapem Pas Teje
USD 72.15

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 129.86

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 108.22

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 108.22

Paç Fat

12 Trëndafila

Urime
USD 101.00

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.15

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.79

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Mikpritje
USD 101.00

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.22

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 72.15

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 129.86

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 101.00

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO