Roma Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Roma ose Romë është i njohur për disa arsye. Një ndër arsyet janë kopshtet botanike dedikuar qytetit në 1883 nga familja Corsini. Trëndafilat e të gjitha llojeve rriten në kopshteve, së bashku me tulipanët, krokusët dhe verdhokët. Margaritarët e pikturuar dhe gladiolat mund të gjenden shpesh në vazot qeramike. Gerberat, lulet e diellit dhe karanfilat e vegjët poashtu mund të gjenden në këtë qytet antik.
Dashuri e mrekullueshme
USD 69.29

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Zonjë e Bukur
USD 69.29

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Rehati
USD 124.73

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 69.29

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Kujdesi Amënor
USD 97.01

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 90.08

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Humor
USD 90.08

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

E këndshme
USD 97.01

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Mbyllje Hesapi
USD 90.08

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 124.73

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Ego
USD 69.29

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

E butë
USD 97.01

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Delikate
USD 69.29

Delikate

12 Trëndafila

Përkryerje
USD 97.01

Përkryerje

24 Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 90.08

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 69.29

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e Gruas
USD 69.29

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 69.29

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Roma. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Roma kohët e fundit : -