Rovigo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mendime Qiellore
USD 132.10

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 132.10

Vdes për ty

Trëndafila

Të Dua Ende
USD 73.39

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 95.41

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Dashuri e mrekullueshme
USD 73.39

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Hare e ardhshme
USD 73.39

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.75

Urime

Trëndafila dhe orkide

Jeta Është e Ëmbël
USD 132.10

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Gazmore
USD 73.39

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 132.10

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Lavdi
USD 73.39

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.41

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO