Rozzano Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kotësi
USD 103.30

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 132.81

Vdes për ty

Trëndafila

Joshëse
USD 73.78

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Luks
USD 73.78

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Përulësi
USD 73.78

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Urime
USD 103.30

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 103.30

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Lavdi
USD 73.78

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.92

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 73.78

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Besnike
USD 103.30

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.67

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO