Ruvo di Puglia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fisnike
USD 73.22

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Shikim i Shpejtë
USD 131.79

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 95.18

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 73.22

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Fyerje
USD 131.79

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 131.79

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 73.22

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 102.50

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 73.22

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 102.50

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Madhështore
USD 131.79

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.18

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO