Salerno Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përsosmëri
USD 72.81

Përsosmëri

6 Trëndafila

Kthjelltësi
USD 72.81

Kthjelltësi

8 trëndafila

Vdes për ty
USD 131.05

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 72.81

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 131.05

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Rrezikojmë
USD 72.81

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.93

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 72.81

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.65

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 72.81

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Humor
USD 94.65

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO