San Giorgio a Cremano Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mbrojtje
USD 93.02

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Joshje Sekrete
USD 93.02

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 71.55

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 128.79

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Përsosmëri
USD 71.55

Përsosmëri

6 Trëndafila

Vdes për ty
USD 128.79

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 71.55

Kthjelltësi

8 trëndafila

Shpresë
USD 71.55

Shpresë

Gerbera

Përqafime
USD 93.02

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.17

Urime

Trëndafila dhe orkide

Urtësi
USD 71.55

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Lavdi
USD 71.55

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO