San Giovanni la Punta Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Origjinale
USD 100.93

Origjinale

12 Zambakë

Madhështore
USD 129.77

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 129.77

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 129.77

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 100.93

Urime

Trëndafila dhe orkide

Përulësi e Këndshme
USD 72.10

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 72.10

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 72.10

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.73

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 72.10

Imagjinatë

12 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 108.14

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 72.10

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO