San Giovanni Lupatoto Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ashpërsi
USD 73.64

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Vdes për ty
USD 132.56

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri Besuese
USD 132.56

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 132.56

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Përqafime
USD 95.74

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 103.10

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.64

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Qejf
USD 132.56

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 95.74

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.46

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 132.56

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Besnike
USD 103.10

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO