Sant'Antimo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rehati
USD 129.43

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Vdes për ty
USD 129.43

Vdes për ty

Trëndafila

Kthjelltësi
USD 71.90

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 129.43

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Urime
USD 100.67

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 71.90

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 129.43

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 71.90

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 71.90

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 100.67

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Mbyllje Hesapi
USD 93.48

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 107.86

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO