Santeramo in Colle Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Vdes për ty
USD 129.11

Vdes për ty

Trëndafila

Mbrojtje
USD 93.24

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Mahnitëse
USD 129.11

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.42

Urime

Trëndafila dhe orkide

Paqe
USD 71.73

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Zonjë e Bukur
USD 71.73

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.42

Urime

Trëndafila dhe orkide

Lavdi
USD 71.73

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri Besuese
USD 129.11

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 93.24

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 107.59

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Luks
USD 71.73

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO