Sassuolo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Durim
USD 73.37

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Modesti
USD 73.37

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 132.06

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 110.05

Paç Fat

12 Trëndafila

Urime
USD 102.71

Urime

Trëndafila dhe orkide

Hutim
USD 132.06

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.37

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Joshje Sekrete
USD 95.38

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Frymëzim
USD 132.06

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 95.38

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 73.37

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 110.05

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO