Schio Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fisnike
USD 73.50

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Lavdi
USD 73.50

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Vetmi
USD 102.90

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 73.50

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Magjepsje
USD 73.50

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

E re
USD 73.50

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 132.30

Vdes për ty

Trëndafila

Urime
USD 102.90

Urime

Trëndafila dhe orkide

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 95.55

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.50

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.55

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri Besuese
USD 132.30

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO