Selargius Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hijeshi e Pjekur
USD 72.94

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 131.29

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 131.29

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 131.29

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Urime
USD 102.12

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dëshirë
USD 131.29

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 72.94

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Unitet
USD 94.82

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Kapem Pas Teje
USD 72.94

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 131.29

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 94.82

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Misterioze
USD 94.82

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO