Senago Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Frymëzim
USD 131.33

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 131.33

Vdes për ty

Trëndafila

Karakter
USD 131.33

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 102.14

Urime

Trëndafila dhe orkide

Pranim
USD 72.96

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Lavdi
USD 72.96

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.85

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 109.44

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Flirtim
USD 72.96

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 131.33

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Mirënjohje
USD 72.96

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 72.96

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO