Senigallia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Joshëse
USD 71.54

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 128.78

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Meritë
USD 93.01

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 128.78

Vdes për ty

Trëndafila

E re
USD 71.54

E re

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 100.16

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 100.16

Urime

Trëndafila dhe orkide

Flirtim
USD 71.54

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 71.54

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 71.54

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 71.54

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 93.01

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO